new beetle cabrio

  • yeni geldi
  • beekkk
  • zalim
  • yeni geldi
  • beekkk
  • zalim

Merhabalar…

Firmamızın Bünyesinde 1929 modelden başlayıp 2006 modele kadar değişen Klasik Limuzin (içi geniş) ,günümüzün çeşitleri,Klimalı ve Cabrio araçlarımız mevcuttur.

Bu Aracımız Şöförsüz Olarak Kiraya verilmektedir. Kiralanan aracın yakıtı ve doğabilecek hasarları kiralayan taraftan tanzim edilir. 24 saatlik kiralama süresi için İstanbul içi olmak kaydıyla araç ve süsleme dahil fiyatı 1.000 TL’dir.

Dilerseniz Anlaşmalı Çiçekçimizde program gününde ve canlı çiçekler ile  istediğiniz renk ve çiçekler ile süsleme yapılmaktadır.

Araçlarımızı dilediğiniz an Otoparkımızda görerek veya görseller üzerinden beğenerek seçebilirsiniz. %40 Kapora ödemenize istinaden seçeceğiniz araç rezerve edilerek Sözleşmeniz Kesilir ve araç belirteceğiniz adrese teslim edilir Kalan ödemeyi program günü size eşlik eden personelimize teslim edebilirsiniz.

Anlaşılması durumunda aracınız istediğiniz saat ve lokasyonda süslenmiş bir şekilde adresinizde hazır bulunur. istediğiniz program çerçevesinde, etkinliğiniz tamamlanır.

Saat ve Km Tarifesi  Sizin belirleyeceğiniz  ilk noktadan Başlar.

Şehir dışı ve farklı programlar için lütfen iletişime geçiniz.

KLASİK GELİN ARABASI ailesi olarak MUTLULUKLAR DİLERİZ…

Aracımızda klima,ısıtmalı deri koltuklar,otomatik camlar ve  Elektrikli Tente sistemi mevcuttur, yaklaşık 4 saniye içerisinde açılma ve kapanma işlemini yapabilir.

 

 

Klasik Araçlarımız

Çeşitli etkinliklerde, film çekimleri, düğün, nişan, sünnet vb. diğer organizasyonlarda kullanabileceğiniz başlıca araçlarımız.

Back to top

rel="follow">